8 Листопада 2022
Новини

Троє луцьких кікбоксерів повертаються до Луцька переможцями!

Луцькі спортсмени везуть додому золото та срібло з чемпіонату світу з кікбоксингу ISKA, що відбувся у Туреччині.

Зокрема,  Софія Подвальна, яка виступала у ваговій категорії  «55 кг жінки» виборола золото й стала чемпіонкою світу.

Ще одним чемпіоном поповнилась спортивна родина українського кікбоксингу - це лучанин Руслан Ткачук, вагова 75 кг, 15 років, який також здобув перемогу й став чемпіоном світу у цьому виді спорту.

Наймолодший учасник Артем Кучерук, вагова категорія 55 кг, 14 років теж не залишився без нагород: він здобув срібло і посів другу сходинку п’єдесталу переможців.

Нагадаємо, троє луцьких кікбоксерів здобули право представляти національну збірну України за підсумками 2021 року.

Наприкінці жовтня, вони разом із тренером Андрієм Подвальним вирушили до Туреччини, де з 31 жовтня по 6 листопада в м. Кемер і відбулися міжнародні змагання з кікбоксингу. Загалом до складу збірної України ввійшло 60 атлетів і тренерів.

Етап підготовки тривав протягом трьох місяців, де відшліфовувались техніка бійців, проводилась робота над тактичною та фізичною підготовкою.

Вітаємо чемпіонів і бажаємо не зупинятися, а йти до нових перемог!

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, спорт, бокс