22 Жовтня 2022
Новини
Об‘єкт енергетики у Луцьку , по якому був ракетний обстріл, знищений, - мер Ігор Поліщук
Після ракетного обстрілу Луцька 22 жовтня 2022 об‘єкт енергетики знищений.
Про це повідомив Ігор Поліщук.
«Пошкодження об‘єкту енергетики, по якому було здійснено влучання критичні.
Фактично він знищений.
Наразі його відновлення неможливе.
За попередньою інформацією, влучання було здійснено трьома ракетами Х-101», - йдеться у повідомленні.
Ворог продовжує бити по енергетичних об’єктах в різних областях нашої країни.
Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.
"Станом на зараз внаслідок ракетних ударів
- в Хмельницькій області відключено 672 000 абонентів,
- в Миколаївській - 188 400,
- у Волинській області – 102 000,
- в Черкаській – 242 000,
- в Рівненській – 174 790,
- в Кіровоградській – 61 913 т
- в Одеській – 10 500.
Всього силами ППО знищено 18 ракет", - йдеться в повідомленні.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Захисники знищили ще 1 270 окупантів
Сьогодні, 09:55
У Криму – потужні вибухи: дрони атакували увесь півострів, узбережжя залишилося без світла
Сьогодні, 09:30
Порушення в полку «Скеля»: на місце вирушає моніторингова група
Сьогодні, 08:23
У Луцьку встановили вуличні душі
24 Червня 2026
Недбалість зі збитками у понад 1 млн грн при закупівлі харчів для військових: на Волині повідомлено про підозру майору
24 Червня 2026
У Луцьку таксист накинувся на пасажирок
24 Червня 2026
Реклама





