22 Жовтня 2022
Новини

На футболіста-зрадника з Луцька Тимощука наклали санкції

На футболіста-зрадника з Луцька Тимощука наклали санкції

Колишній капітан збірної України з футболу Анатолій Тимощук увійшов до нового списку санкцій, який представила Міжнародна робоча група з питань санкцій проти Росії.

Цей список містить базовий перелік російських пропагандистів, лідерів думок, артистів, які генерують та розповсюджують наративи кремлівської пропаганди.

Загалом під санкції потрапило 162 особи, серед них і Анатолій Тимощук, який із 2017 року працює помічником головного тренера у пітерському "Зеніті".

Міжнародна робоча група рекомендує демократичним країнам у всьому світі включити до своїх санкційних списків тих осіб, які поки що уникли цього.

Нагадаємо, що Анатолій відмовився засуджувати Росію за напад на Україну і лише на 16-й день агресії зміг видавити із себе невеликий сторіс у Instagram, у якому просто закликав до миру.?

У свою чергу українські військовослужбовці витерли ноги про футболку Анатолія. А у день народження Тимощука Луцька міська рада позбавила колишнього гравця збірної України звання "Почесний громадянин міста".

УАФ позбавила Анатолія Тимощука всіх спортивних нагород та звань, а також викреслила його з офіційних реєстрів національних збірних через мовчазну підтримку злочинних дій ватажка Кремля Володимира Путіна в Україні.

Екс-дружина знаменитого футболіста Надія Навроцька звинуватила його у пособництві вбивствам українських дітей. Крім того, в мережі з'явилися документи, які свідчать про те, що Анатолія завербували ФСБ Росії.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, луцьк, футбол, Таблоїд
В тему