29 Вересня 2022
Новини

білорусь хоче прийняти 20 тисяч мобілізованих з рф

білорусь хоче прийняти 20 тисяч мобілізованих з рф

Для розміщення 20 тисяч мобілізованих росіян у білорусі готують місця.

Про це інформує Головне управління розвідки Міноборони.

Зазначають, що мобілізовані мають поповнити дислоковані в білорусі підрозділи зс рф. У результаті поповнення, співвідношення "досвідчених" та "молодих" військових має скласти 1 до 5.

Для розміщення, за даними ГУР, планується використати існуючі військові фонди, а також цивільні приміщення і будівлі. Під ці потреби передають склади, ангари та інші приміщення покинутих сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств. Відповідні вказівки надали зс рб та місцевим радам.

"Після збільшення штату підрозділи використовуватимуть російську військову техніку зі складів на території білорусі. Також планується посилення за рахунок техніки та озброєння, знятих зі зберігання на території рф. Брак техніки для перевезення особового складу окупаційних військ планується поповнити за рахунок мобілізації цивільних вантажних та легкових автомобілів.

Також влада рб дала вказівку правоохоронним органам сприяти представникам зс рф у мобілізації російських громадян, які нещодавно заїхали на територію країни", - йдеться в повідомленні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією, білорусь
В тему

Останні матеріали