27 Вересня 2022
Новини

росія утримує в полоні 616 українок: є вагітні

росія утримує в полоні 616 українок: є вагітні
У полоні росіян залишаються 616 жінок, з-поміж них є і вагітні. 

Про це на зустрічі з родичами полонених повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими. Українська влада працює над їхнім звільненням, - пише hromadske.

Родичів запевнили, що влада працює неформально та формально, щоб звільнити всіх на всіх.

Кажуть, що після обміну 21 вересня ситуація зрушилась і найближчим часом можна чекати на наступні обміни. Також є домовленість про обмін усіх поранених на всіх поранених.

Нагадаємо, під час обміну 21 вересня звільнили військову медикиню Мар'яну Мамонову, яка служила в Маріуполі. За кілька днів після звільнення вона народила дівчинку.

Нагадаємо, в ніч проти 22 вересня Україні вдалося звільнити з російського полону 215 людей. 200 українських військових обміняли на кума путіна Віктора Медведчука, який «уже дав усі можливі свідчення слідству». 

5 командирів з «Азовсталі» обміняли на 55 російських військових, які «не мають для нас жодного інтересу». Звільнені командири зараз перебувають у Туреччині під гарантіями захисту та безпеки президента Реджепа Ердогана, вони залишаться там до кінця війни.

Крім того, 10 полонених іноземців росія відпустила до Саудівської Аравії. Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими оприлюднив повний список звільнених захисників.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією, полон
В тему