27 Вересня 2022
Новини

росіяни не випускають з міста мешканців Енергодара

росіяни не випускають з міста мешканців Енергодара

Жителів окупованого Енергодара росіяни перестали випускати з міста й посилили контроль за персоналом Запорізької АЕС.

А тим, хто відмовився "правильно голосувати" на псевдореферендумі, погрожують "мобілізацією". Про це інформують пресслужба Головного управління розвідки Міноборони України та Генштаб.

"Окупанти, які контролюють ситуацію в Енергодарі, заборонили мешканцям виїзд на підконтрольну Україні територію та взагалі за межі міста. Особливий контроль застосовано до працівників оперативних змін Запорізької атомної електростанції", - йдеться в повідомленні.

За інформацію розвідки, вулиці міста та навколишніх населених пунктів практично порожні. Місцеві жителів не виходять з домівок, на вулицях присутні патрулі російських військових з анкетами голосування так званого "референдуму". На всіх зустрічних наводять зброю, видають "бюлетені для голосування" та вказують місце, де потрібно поставити "галочку". В деяких випадках людей змушують "голосувати" за давно померлих родичів. Тим, хто "проголосував" проти приєднання регіону до росії, погожують "мобілізацією".

Генштаб України зранку 27 вересня повідомив, що на Запорізькій АЕС ситуація залишається напруженою. Зокрема, співробітники станції не бажають співпрацювати з ворогом та намагаються виїхати з окупованих територій. 

Нагадаємо, в мережі з’явилися відео, в яких видно, як російські окупанти зі зброєю ходять по квартирах в Енергодарі, щоб змусити людей взяти участь у псевдореферендумі.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, запоріжжя
В тему