26 Вересня 2022
Новини

Луцькому терористу суд дав 13 років тюрми

Луцькому терористу суд дав 13 років тюрми

Розгляд справи Максима Кривоша, який в липні 2020 року захопив у центрі Луцька автобус із 13-ма заручниками, завершили 26 вересня Луцькому міськрайонному суді.

За рішенням суду наступні 13 років Кривош проведе за ґратами, – повідомляє кореспондентка Суспільного із зали суду.

Під час оголошення вироку засуджений жбурнув у бік суддів шматок господарського мила та сказав: "помийте своє життя тюремним милом" і додав, що винним себе не вважає.

Розгляд справи тривав майже два роки. Серед злочинів, за які судили чоловіка – захоплення заручників, незаконне поводження зі зброєю, вчинення теракту, замах на життя правоохоронця. Суд визнав Кривоша винним за усіма статтями.

Нагадаємо, 21 липня 2020 рокуМаксим Кривош захопив заручників в автобусі у центрі Луцька. Максим Кривош тримав заручників весь день. Спочатку після переговорів з правоохоронцями від відпустив трьох людей - вагітну жінку, жінку старшого віку та хлопця-підлітка.

Зрештою, майже о десятій годині вечоравдалося звільнити всіх 13 пасажирів автобуса. Міністр МВС УкраїниАрсен Аваковна брифінгу після затримання повідомив, щоМаксим Кривош мав спільників. Одного з них затримали у Харкові.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, Волинь
В тему

Останні матеріали