24 Вересня 2022
Новини

У Києві жінку з пухлинами врятували завдяки унікальній операції

У Києві жінку з пухлинами врятували завдяки унікальній операції

Столичні хірурги  провели унікальну операцію: пацієнтці, обидві нирки якої були вражені пухлинами, врятували орган, використавши технологію трансплантації.

Нирку фактично прооперували на окремому операційному столі, а потім вшили пацієнтці, йдеться в ТСН.

Пухлини у нирках Тетяни були різного походження, і полтавські медики допомогти жінці не змогли.  «Є два окремих захворювання окремо в кожній нирці, і якщо окремо розглядати кожну з них, то кожну довелось б видаляти повністю», - розповідають лікарі.

Одна нирка підлягала видаленню стовідсотково, шанси врятувати другу – були мізерні. Але лікарі вирішили ризикнути і наважились на операцію, яка межує з трансплантацією.

Одну нирку Тетяні видалили. Всередині другої була величезна пухлина, її лікарі рятували в чотири руки на окремому операційному столі. Пухлину видалили, всі сосуди та протоки зшили і вже здоровий орган повернули на місце. « Коли я дізналась, що нирка залишилась, в мене аж сльози градом», - каже Тетяна.

За тиждень після надскладної операції Тетяна самостійно іде на УЗД. Дослідження роблять щодня, аби переконатися, що нирка в порядку. «У нас гарненька звичайна нирочка без зайвих включень, без рідинних компонентів. Кровотоки чудові», - переконується лікар.

Тетяна  щосекунди дякує лікарям і  вже збирається додому: там на свою врятовану маму чекають троє синів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, київ, хвороби, лікарня
В тему

Останні матеріали