19 Вересня 2022
Новини

У Луцьку до кінця року відремонтують низку вулиць

У Луцьку до кінця року відремонтують низку вулиць
Фото ілюстративне

У Луцьку аварійно-відновлювальні роботи проведуть на Київському майдані, вулицях Зв’язківців, Стрілецької, Декабристів та Гончарівки.

Їх запланували здійснити до кінця поточного року. Про це інформує департамент ЖКГ Луцької міської ради, який оголосив відповідні тендери на сайті Prozorro.

Вартість поточного ремонту Київського майдану оцінили у 198,5 тисячі гривень, вулиці Зв’язківців – у 156,7 тисячі гривень, вулиці Стрілецької – у 99,7 тисячі гривень, вулиці Декабристів – у 357 тисяч гривень і вулиці Гончарівки – у 2,167 мільйона гривень.

Відповідно до технічної специфікації, роботи на Київському майдані, на вулицях Зв’язківців і Стрілецькій включатимуть, зокрема, ямковий ремонт і холодне фрезерування асфальтобетонного покриття доріг, ліквідацію вибоїн, улаштування вирівнювального шару та покриття з гарячої щільної дрібнозернистої асфальтобетонної суміші, розлив бітуму.

Гарантія на виконані роботи на цих вулицях становитиме один рік.

На вулиці Декабристів запланували наступне: нарізування швів у покритті дорожнього одягу, розбирання щебеневого покриття, профілювання щебеневих доріг автогрейдером, ущільнення шару щебеневого або гравійного покриття самохідним котком, розливання бітумної емульсії та улаштування покриттів із гарячих щільних дрібнозернистих асфальтобетонних сумішей.

Гарантія на ремонт вулиці Декабристів буде становити два роки.

Натомість поточний ремонт вулиці Гончарівки включатиме розбирання бортових каменів, поребриків, асфальтобетонного покриття, бруківки, улаштування дорожніх корит і планування площ, перекладання горловин цегляних колодязів, заміну чавунних люків, установлення бортових каменів, улаштування основи дорожнього одягу та основи під тротуари, облаштування покриття тротуарів із бруківки та покриття дороги з гарячих асфальтобетонних сумiшей, облаштування зовнішньої мережі зливової каналізації, п’яти дощеприймальників і колодязів.

Гарантія на поточний ремонт вулиці Гончарівки складатиме три роки.


Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: луцьк, Волинь, Ремонт
В тему