13 Вересня 2022
Новини

У Львові врятували дитину з Бахмута

У Львові врятували дитину з Бахмута

У Львові українські та американські лікарі врятували хлопчика з Донеччини, який постраждав, переховуючись у підвалі від російських обстрілів.

Він та його брат випадково облилися окропом. Кирилові – 10 років, і війна вже двічі зруйнувала його домівку, розповідають у Першому медичному об'єднанні Львова.

Вісім років тому окупанти знищили житло сім'ї хлопчика у Горлівці, а під час повномасштабної війни ворог зруйнував будинок у Бахмуті.

Кирило разом із братиком ховалися від російських ракет у підвалі, коли випадково зачепили каструлю з окропом. В результаті тіла обох дітей покрилися численними опіками та рубцями. Через це зараз Кирило не міг повноцінно рухатися, кажуть лікарі.

"Дитячому тілу, яке росте, рубці заважають рухатися. Хлопчику важко згинати коліна, виникають проблеми при ходьбі. Проте наші лікарі спільно з американськими колегами змогли це виправити", – наголошують медики.

Єдиним виходом врятувати хлопчика була пластична операція, під час якої хірурги відновлюють рухомість кінцівок.

Її провели медики львівської лікарні Святого Миколая спільно з щелепно-лицевим хірургом Стівом Ортеном та пластичним хірургом Крейгом Хобаром зі США. Зараз на рахунку лікарів уже три такі операції та дві естетичні процедури. Найменшому пацієнту, якому допомогли лікарі, було 5 років, а найстаршій – 17.

"У нашій лікарні Святого Миколая вони допомагали дітям із найскладнішими вродженими вадами, мінно-вибуховими травмами обличчя та післяопіковими дефектами", – резюмували у першому медоб'єднання Львова. 

Нагадаємо, у лікарні Св. Миколая нині лікують рідних брата і сестру, які постраждали, коли в їхній дім на День Незалежності прилетіла російська ракета. Крім того, раніше у медзакладі врятували братів Володю та Якова, які постраждали внаслідок удару РФ по Сергіївці, що на Одещині. Ракета прилетіла у їхній дім.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: львів, війна з Росією
В тему