7 Вересня 2022
Новини

Волинянка 12 років була в безперервному декреті

Волинянка 12 років була в безперервному декреті

Багатодітна мама із села Липини Підгайцівської громади Валентина Шотолюк разом із чоловіком Володимиром виховують 5 дітей.

Жінка мала 12 років безперервної декретної відпустки. Про це повідомляють на сайті громади.

Найстаршому сину Дмитру лише 18, найменшій доньці у серпні – 10. Між усіма дітьми різниця у 2 роки.

Вручити Посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня» та значок до нього мешканці села Липини Валентині Володимирівні Шолотюк 6 вересня 2022 року приїхали заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук та начальниця відділу соціального захисту населення Катерина Голубович.

Почесне звання «Мати-героїня», за рекомендацією виконкому Підгайцівської сільської ради, ще у грудні 2021 року присвоїв Президент України Володимир Зеленський.

Після декрету, у 2016 році Валентині вдалося на два роки повернутися до педагогічної практики у Липинську школу. Там вона працювала асистентом вчителя, хоча, закінчивши школу з срібною медаллю, успішно склала іспити та вступила на філологічний факультет, де у 2004 році отримала диплом філолога.

Сім’я живе дружно, дітей виховують патріотами рідної землі, увесь вільний час мама приділяє вихованню та допомозі у навчанні дітям.

12-річний Михайло полюбляє українську мову, має неабиякі успіхи у технічному моделюванні, яким займається у позашкільний час. Це помітили в Управлінні освіти, науки, молоді Волинської обласної державної адміністрації та відзначили його старання грамотою. Інші діти теж добре навчаються та ведуть активне шкільне життя.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, вагітність, жінки, Підгайці
В тему