23 Серпня 2022
Новини

«Укрзалізниця» запустила двоповерховий електропотяг Київ — Рівне — Луцьк

«Укрзалізниця» запустила двоповерховий електропотяг Київ — Рівне — Луцьк

На маршруті Київ — Рівне — Луцьк розпочав курсування модернізований електропотяг Skoda, а на маршруті Київ — Біла Церква запустили приміський електропотяг, який оновили в рамках проєкту Kyiv City Express.

Про це йдеться на сторінці Укрзалізниці.

«Ми продовжуємо виконувати плани по оновленню рухомого складу, окреслені ще минулого року. Важливо сказати, що ці потяги були модернізовані на українському підприємстві – Київському електровагоноремонтному заводі «Укрзалізниці». Це означає пряму підтримку вітчизняної промисловості та економіки – тисячі збережених робочих місць та виплачені зарплати працівникам. Варто зазначити, що оновлення відбувається з дотриманням принципів безбар’єрності та зручності для маломобільних груп населення. Вважаю, що якість сервісу та клієнтоорієнтованість «Укрзалізниці» починається саме з безбар’єрних рішень – від застосунку для купівлі квитків до комфорту матерів, які подорожують з дітьми. Упевнений, що саме такий підхід свідчить про системні якісні зміни пасажирських перевезень», – прокоментував Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

  • Потяг Skoda

Потяг на маршруті Київ — Рівне — Луцьк складається з 6 двоповерхових вагонів і має 636 місць. Він є інклюзивним та передбачає зручне перевезення пасажирів з дітьми та велосипедистів. Він може перевозити близько 40 тис. пасажирів на місяць.

  • Потяг Kyiv City Express

Модернізований потяг з Києва до Білої Церкви курсуватиме на найбільш завантаженому напрямку Київщини — фастівському. Наразі заповненість складає 80% у 25 парах потягів на цьому напрямку, в той час як, середній вік вагонів становить 30 років. Як і Skoda, цей модернізований потяг є інклюзивним та передбачає зручне перевезення пасажирів з дітьми та велосипедистів. Його запуск покращить якість приміських перевезень для понад 20 тис. українців, які щодня подорожують фастівським напрямком.

Нагадаємо, що 4 серпня повністю оновили рухомий склад на маршруті Київської кільцевої електрички.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: укрзалізниця, Україна, потяги, київ, луцьк, рівне
В тему

Останні матеріали