19 Серпня 2022
Новини

Скільки російських контрактників хочуть втекти з фронту

Скільки російських контрактників хочуть втекти з фронту

Звільнитись і залишити Україну намагаються приблизно 700 контрактників з 64-ї мотострілецької бригади, причетної до військових злочинів на Київщині, але їм це не вдається.

Про це повідомляє видання «Важные истории».

Як зазначається, видання посилається на військових з бригади, які кажуть, що командування відмовляється виводити з території України навіть тих військових, у кого контракт із армією закінчився у травні.

Через це деякі контрактники тікають і їдуть у частину за власні гроші, щоб там написати заяву про звільнення. Також військовослужбовців намагаються утримати, обіцяючи підвищити платню з 90 до 120 тисяч рублів на місяць.

Один зі співрозмовників видання жаліється на неможливість виїхати з України: «Нереально, скрізь блокпости. Відмовники, які виїжджали, їм підписував рапорт заступник командувача, а наше командування не підписує. Командуванню просто на на всіх військовослужбовців».

Також військовослужбовці підтвердили свою причетність до вбивств мирних мешканців, кажуть, виконували наказ комбрига Азатбека Омурбекова.

Згідно з його словами одного зі співрозмовників, військові рф за наказом розстріляли від 3 до 4 машин з мирними мешканцями.

При цьому, командування в Андріївці не лише віддавало накази про вбивство мирних жителів, а й активно обкрадало будинки місцевих. Так, заступник командира по тилу В'ячеслав Клобуков вкрав сервіз, «щоб командування їло з гарного посуду». Не кажучи про вкрадені у місцевих холодильники, ноутбуки і навіть столи та стільці.

Крім того, командування бригади доповідало вищому керівництву спотворену інформацію про успіхи на лінії фронту. Також під час обстрілів командири змушували солдатів позувати для фотозвітів на тлі бойових машин.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією
В тему

Останні матеріали