19 Серпня 2022
Новини

ФСБ перед повномасштабним вторгненням облаштовувала житло у Києві

ФСБ перед повномасштабним вторгненням облаштовувала житло у Києві

В останні дні перед вторгненням рф співробітники ФСБ облаштовували житло у Києві, адже були настільки впевнені у швидкому падінні України.

Про це йдеться в розслідуванні The Washington Post під назвою "5 речей, які вам потрібно знати про провали російської розвідки перед вторгненням в Україну", - пише УП.

"Співробітники ФСБ були настільки впевнені, що захоплять владу у Києві, що останні дні перед війною витратили на облаштування житла у столиці. У повідомленнях, перехоплених українськими спецслужбами, йдеться, що співробітники ФСБ запитували у колег подробиці про квартири та інші місця, які вони можуть використовувати як конспіративні квартири, житлові приміщення або бази для операцій", - йдеться в пвідомленні.

Інформують, що за кілька днів до того, як російські війська увійшли в Україну, інформатори ФСБ отримали наказ виїхати з Києва, але залишити ключі від своїх будинків для російських оперативників, які прибувають.

За словами представників українських та західних спецслужб, перед повномасштабним вторгненням управління ФСБ, яке займалося Україною, значно розширилося. Чисельність відділу збільшилася приблизно з 30 офіцерів у 2019 році до 160 напередодні вторгнення в Україну.

Команди ФСБ були закріплені за регіонами України та мали мережі сплячих агентів усередині країни.

Видання наголошує, що ФСБ була глибоко замішана у невдалому військовому плані Кремля, оскільки запевняла чиновників у москві, що українське керівництво швидко впаде.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: фсб, війна з Росією, київ
В тему

Останні матеріали