15 Серпня 2022
Новини

ВРУ прийняла зміни до держбюджету на 270 мільярдів

ВРУ прийняла зміни до держбюджету на 270 мільярдів

Законопроєкт №7644 щодо виділення додаткових витрат на 270 мільярдів гривень за рахунок внутрішніх запозичень.в цілому прийняла Верховна Рада.

Про це повідомив перший заступник голови Податкового комітету ВРУ Ярослав Железняк. За проєкт закону проголосували 287 народних депутатів.

Основні кошти держава планує перерахувати на військові потреби. Зокрема:

  • Міністерству оборони +241 млрд грн (з них на оплату праці – 145,3 млрд грн);
  • Міністерству внутрішніх справ – +23 млрд грн;
  • Головному управлінню розвідки +2.2 млрд грн;
  • Службі безпеки України +2.5 млрд грн;
  • Управлінні держохорони +197 млн грн;
  • Службі зовнішньої розвідки +139 млн грн;
  • Держспецзв’язку +425 млн грн.

Також передбачається збільшити резервний фонд Мінфіну на 715 млн грн та виділити Мінекономіки на мобілізаційну підготовку галузей економіки – 10 млн грн.

Правку про виділення додаткових 12,7 млрд "Нафтогазу" на закупівлю газу за кредит (кредит на 10 років під 1.6%) уряду Канади в фінальну редакцію проєкту закону не включили. Зазначається, що джерелом збільшення бюджету будуть внутрішні запозичення.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що у Верховні Раді зареєстрували законопроєкт про зміни до бюджету на 270 мільярдів грн – в основному передбачається, що додаткові кошти підуть на сектор безпеки й оборони. 

Держава планує виділити додатково 12,7 млрд грн (350 млн доларів) для НАК "Нафтогаз України" з метою закупівлі ним природного газу для проходження опалювального сезону.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: вру, Україна, бюджет
В тему

Останні матеріали