10 Серпня 2022
Новини

Легалізація еротики та порно в Україні: петиція набрала більше 25 тисяч голосів

Легалізація еротики та порно в Україні: петиція набрала більше 25 тисяч голосів

Петиція про легалізацію еротики та порно в Україні набрала більше 25 тисяч голосів, тому тепер її має розглянути президент Володимир Зеленський.

Про це пише Слово і Діло.

Автор петицію апелює до того, що більшість розвинутих держав не мають заборон на порнографічну діяльність, а в Україні ця заборона «шкодить економіці та правам людини». Крім того, закон, за словами автора, містить корупційні ризики.

Автор петиції запропонував кіберполіції зосередитися на боротьбі з російськими кібератаками, дезінформацією та ботами.

«Виходить, що ці дівчата, всі онліфанс і вебкам моделі, які пожертвували гроші на ЗСУ автоматично підпадають під кримінальну відповідальність. Тому зараз це дуже важливо зняти заборони на еротику та порно і легалізувати їх в Україні! Це доведе демократичність і свободу України, за яку ми зараз боремось», – йдеться у петиції.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський відповів на петицію про легалізацію одностатевих шлюбів в Україні. Він нагадав, що Конституція визначає шлюб як союз чоловіка та жінки, а під час воєнного стану вносити до неї зміни не можна.

Але, за словами президента, Кабмін напрацьовував рішення щодо легалізації в Україні зареєстрованого цивільного партнерства.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, порнографія, еротика, петиція, володимир зеленський, економіка
В тему

Останні матеріали