3 Серпня 2022
Новини

У Туреччину прибуло перше судно з українським зерном

У Туреччину прибуло перше судно з українським зерном

У порт Стамбула благополучно прибув сухогруз Razoni з українським зерном, який став першим судном, що вийшло з Одеси в рамках зернового коридору.

Про це повідомило Міністерство оборони Туреччини.

«Сухогруз Razoni, завантажений в Одесі, вчора вирушив з українського порту, досяг входу в Чорне море з протоки Босфор і став на якір в певному місці прибуття» - сказано в повідомленні.

Попереду судно очікує проходження інспекції спільною контрольною групою - до неї входять українські та російські представники, а за проведення інспекційних заходів відповідає Координаційний центр у Стамбулі, створений у рамках угоди. Після цього судно доставить фрахт з 26 тисячами тонн кукурудзи в порт Тріполі в Лівані.

Нагадаємо, 27 липня була відновлена робота в портах Одеса, Чорноморськ та Южний. Розблокування провели у зв'язку з підписанням угоди для експорту українського зерна.

1 серпня, з Одеського морського порту вийшло перше судно з українським продовольством. Судно Razoni під прапором Сьєрра-Леоне прямує в порт Тріполі, на борту 26 тисяч тонн української кукурудзи.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, економіка, туреччина, Україна, їжа
В тему