1 Серпня 2022
Новини

Україна отримає два протимінні кораблі

Україна отримає два протимінні кораблі

Два протимінні кораблі зі складу Королівських військово-морських сил Велика Британія передасть Військово-морським силам ЗСУ.

Про це в інтерв'ю «Супільному» розповів посол України у Британії Вадим Пристайко.

За його словами, зараз у Великій Британії група військових моряків проходить відповідне навчання з підготовки до управління протимінними кораблями.

«Велика Британія продовжує підтримувати Україну в протистоянні з російськими загарбниками, в тому числі готується передати нашій державі кілька військових кораблів. На одному з них я недавно побував», – повідомив Пристайко.

Надалі, зазначив посол, Україні можуть передати більше кораблів. «Після початку повномасштабної війни в Україні наші пріоритети зрушилися — потрібні протимінні кораблі. Два — це початкова цифра, з якою ми зараз працюємо. Це бойові кораблі, які знаходяться на озброєнні військово-морських сил Її Величності», – сказав він.

Нагадаємо, найближчими тижнями Британія передасть Україні безпілотники, артилерію та радіолокаційні станції. Окрім того, навчання у Сполученому Королівстві пройдуть майже 10 тисяч українських військових.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, війна з Росією, великобританія
В тему

Останні матеріали