21 Липня 2022
Новини

Ліцензії телеканалів Ахметова анулювали

Ліцензії телеканалів Ахметова анулювали

Ліцензії каналів інвесткомпанії SCM українського олігарха Ріната Ахметова анулювала на засіданні Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення.

Про це стало відомо з прямої трансляції засідання Нацради, а також повідомила директорка зі зв'язків з громадськістю та комунікацій СКМ Наталя Ємченко.

"Крок за кроком ми виконуємо вимушене рішення Ріната Ахметова по його виходу з медіа-бізнесу в Україні - бо ми звикли жити за законом, навіть якщо з ними не згодні. Цей крок був за державою і вона його зробила", - зазначила Ємченко.

Члени Нацради проголосували за анулювання ліцензій щодо телеканалів "Україна", "Україна 24", НЛО TV, "Донбас", Індиго TV, Футбол 1, Футбол 2, Футбол 3, а також провайдерів Медіа Групи Україна – супутникової платформи Xtra TV та Oll.TV, також були анульовані ліцензії футбольного клубу "Шахтар", регіонального телеканалу ТВ-5 тощо.

Нагадаємо, в понеділок 11 липня Ахметов заявив, що змушений вивести свою інвесткомпанію SCM з медійного бізнесу. Група відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій своїх каналів, ліцензій друкованих медіа в Україні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, рінат ахметов, телебачення, олігархи
В тему

Останні матеріали