З Білоцерківського аграрного університету виключили студентку, яка у соцмережах просувала ворожі наративи.
У популярній соціальній мережі Instagram дівчина писала про те, що не донатить ЗСУ та бачить єдиним правильним рішенням завершення війни – це скласти зброю.
Небайдужі українці почали вказувати дівчині на її хибні думки, але вона переконувала їх, що вони запрограмовані.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
Через свої ворожі висловлювання адміністрація БНАУ вирішила виключити дівчину із університету.
"Прийнято рішення щодо негайного відрахування студентки 4 курсу факультету ветеринарної медицини. Також адресовано відповідні звернення до Служби безпеки України та Національної поліції. Для студентства важливо продовжувати опановувати обрану професію, не витрачаючи власного ресурсу на підтримку ворожих поглядів", – йдеться у заяві університету.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.