14 Липня 2022
Новини

На двох рейсах Підгайцівської громади готові переглянути вартість проїзду

На двох рейсах Підгайцівської громади готові переглянути вартість проїзду

У Підгайцівській сільській раді відбулась зустріч керівництва громади з перевізниками на маршрутах «Луцьк - Воротнів» та «Луцьк - Верхівка».

Заступник сільського голови Леонід Гроголь та координаторка розвитку транспортної мережі у Підгайцівській громаді Тетяна Тирилюк ініціювали обговорення перспектив зменшення вартості проїзду у приміському транспорті, оскільки отримали з таким проханням звернення від мешканців села Воротнів, - пише на сайті громади.

Перевізники готові до діалогу і намагаються врахувати побажання людей. Однак, вони зазнали збитків у перші місяці війни й тепер перестраховуються, намагаючись втриматись на плаву, аби взагалі надавати послуги із транспортування людей. 

З їхніх слів, податки, обслуговування автомобільного парку, заробітні плати, які вони виплачують офіційно, змушують мати тверду позицію щодо ціноутворення, інакше вони просто не зможуть виконувати свої зобов’язання за договорами.

Леонід Гроголь вважає, що втратити у часи війни сполучення з обласним центром – не найкраща перспектива для мешканців громади. Тож домовились, що до питання зменшення тарифу перевізники повернуться після просідання ціни на паливо. А от перенести час останнього рейсу з Луцька можуть найпізніше - на 19.00, оскільки за інших умов водій не встигатиме завершити робочий день до комендантської години.

Зміни у графіку руху варто уточнювати у водіїв з 18 липня.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Підгайці, Волинь, громадський транспорт, ціни
В тему

Останні матеріали