10 Липня 2022
Новини

Ситуація на кордоні з білоруссю: що каже тероборона Волині

Ситуація на кордоні з білоруссю: що каже тероборона Волині

За минулий тиждень значних змін обстановка на кордоні з білоруссю не було.

У смузі оборони 100 окремої бригади територіальної оборони Волині ознак формування наступальних угрупувань противника немає. Про це бригада тероборони повідомляє у своєму телеграм-каналі.

Інформують, що особовий склад бригади територіальної оборони у взаємодії з іншими складовими сил оборони краю повністю контролює ситуацію у зоні своєї відповідальності вздовж кордону республіки білорусь.

«Окремі підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати маневри в районі кордону. Можливе проведення демонстраційних та провокаційних дій з боку підрозділів збройних сил республіки білорусь у прикордонній смузі. На блокпостах посилено режим контролю!», - йдеться у повідомленні.

Інформують також, що не виключається використання території республіки білорусь для завдання авіаційних та ракетних ударів з боку збройних сил рф.

«Тривають заходи з нарощування інженерних загороджень та фортифікаційного обладнання. Командування бригади просить довіряти тільки офіційній та не розповсюджувати неперевірену та фейкову інформацію», - резюмують у теробороні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, білорусь, Волинь
В тему

Останні матеріали