6 Липня 2022
Новини

У Великій Британії починаються навчання українських захисників: що відомо

У Великій Британії починаються навчання українських захисників: що відомо
Фото ілюстративне

У Велику Британію прибула перша ротація українських військовослужбовців і незабаром приступить до військових навчань.

Про це, як йдеться на сайті британського парламенту, повідомив міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес, - пише УП.

Бен Уоллес повідомив Палаті представників подробиці програми підготовки українських збройних сил під керівництвом Великої Британії, оголошеної прем’єр-міністром Борисом Джонсоном під час його нещодавнього візиту до Києва.

У відповідь на вторгнення росії в Україну уряд Великої Британії надає Україні 2,3 мільярда фунтів стерлінгів військової допомоги.

Це включає в себе зобов’язання очолити інноваційну програму, яка має на меті навчити до 10 000 українських новобранців у Великій Британії.

"Нещодавно до Великої Британії прибула перша ротація українських військових. Навчання проходитимуть на військових полігонах північно-східного, південно-західного та південно-східного регіонів. Навчання проводитимуть підрозділи 11 бригади допомоги Силам безпеки.

Ці українські військові пройдуть курси, засновані на базовій військовій підготовці Великої Британії. Це включає в себе навчання володінню зброєю, надання першої медичної допомоги на полі бою, польову техніку, тактику патрулювання та навчання законам збройних конфліктів.

Кожен курс триватиме кілька тижнів", - сказав Уоллес.

Він зазначив, що Велика Британія прагне збільшити масштаб і частоту цих курсів, а також обговорює з міжнародними партнерами варіанти розширення участі в навчальній програмі через залучення тренерів чи надання обладнання.

Міністр очікує, що "навчальний пакет буде розвиватися з часом". 

"Я буду інформувати парламент про результати цих початкових курсів і будь-які плани щодо розширення масштабу або обсягу програми", – сказав Уоллес.

Навчальна діяльність оприлюднюється, але деякі деталі залишатимуться конфіденційними з міркувань безпеки.

Нагадаємо, в квітні Борис Джонсон повідомляв, що десятки українських солдатів вчаться у Великій Британії керувати британськими броньованими машинами.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, великобританія, навчання, збройні сили україни
В тему