5 Липня 2022
Новини

«Ми здобудемо перемогу усі разом», – волонтерка Дарина Нагорнюк

«Ми здобудемо перемогу усі разом», – волонтерка Дарина Нагорнюк

Дарина Нагорнюк – волонтерка Жіночої сотні Самооборони Майдану Волині. Їй 59 років, родом з Львівщини з сільської багатодітної сім’ї, проживає у Луцьку.

Має інженерно-технічну освіту. Перша робота за освітою була у Прибалтиці, де побачила інший народ-людей не заражених вірусом радянської пропаганди.

З чоловіком не пропускали жодного мітингу на підтримку Незалежності України. Потім – грандіозне святкування 500- річчя козацтва. Далі – Помаранчева революція. Одне з зацікавлень сім'ї – історія. Жили, працювали і ростили двох діточок.

З початку 2014 року, початку російсько-української війни, разом з такими ж активними жінками Луцька волонтерила на підтримку захисників України.

Тому у лютому 2022 року, коли відбулося повномасштабне вторгнення росії, вже знала свій фронт роботи і знала з ким буде поруч.

Чоловік Ігор –  архітектор, пішов у військо у 2014 році і тепер знову служить в ЗСУ.

Син Маркіян – архітектор. 24 лютого став солдатом ЗСУ, 3 місяці на фронті захищав Батьківщину. Загинув у жорстокому бою під Попасною, захищаючи «трасу життя» Бахмут- Лисичанськ. Йому було 29 років...     

Час запису інтерв'ю - особливо важкий.

Дочка Мирослава, зять і внучка – однодумці і найкраща опора.

Дарина продовжує волонтерити у команді, яка згуртована і сильна.

***

Проєкт «Маленькі кроки до великої перемоги» Волинської Фундації втілюється у рамках проєкту Громадськість за демократизацію за сприяння Європейського Союзу, який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій.

Наші партнери: Громадське. Волинь, Район.Луцьк, Сила правди, t1.ua - Твій портал, Insider Media - новини Луцька та Волині, Волинська служба новин.

Дякуємо за локацію Культурно-мистецький центр "Красне".

Окрема подяка 12 Канал

Зйомка та монтаж: Олександр Слобода

Інтерв'юер: Марія Доманська

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, Волинь, волонтери, Відео T1.ua
В тему