3 Липня 2022
Новини

У Львові перед церквами видають повістки у військкомат

У Львові перед церквами видають повістки у військкомат

У Львові, за словами народного депутата Миколи Княжицького, телефонують обурені священники,  які розповідають, що перед церквою у неділю видають повістки у військкомати.

Нардеп вважає, що це не припустимо, адже до храму Божого йдуть люди за духовним захистом і підтримкою:

«Сьогодні у Львові неділя. Люди традиційно йдуть до церкви. І от хтось вигадав почати видавати перед церквою повістки у військкомати

Телефонують обурені священники. Їм є чого обурюватися. Українські церкви стали справжньою опорою і для нашої армії і для тимчасово переміщених осіб.

Значна частина гуманітарки і для війська і для переселенців доставляється українськими церквами. Серед самих священників багато капеланів. І солдатів теж. Мій знайомий, наприклад, отець Михайло з села Верхній Ясенів на Івано-Франківщині геройськи загинув на фронті, куди пішов добровольцем.

Церква у нас відділена від держави. Туди йдуть люди за духовним захистом і підтримкою. Це точно не місце, де під час молитви потрібно ходити і роздавати повістки.

Ми всі підтримуємо армію. Українські добровольці гідно захищають країну. Є багато людей, які хочуть мобілізуватися, але їм відмовляють. Розум і відповідальність не мають втрачатися під час війни. Навпаки.

Є багато способів запросити осіб у військкомат. За місцем проживання, на роботі. Це точно не можна робити у храмах».

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, львів, церква, військкомат
В тему