2 Липня 2022
Новини

В боях з російськими військами загинули ще четверо волинян

В боях з російськими військами загинули ще четверо волинян

За незалежність України віддали свої життя ще четверо волинян: Олександр Процевич, Леонід Ліннік, Михайло Приходай та Юрій Громик.

Інформацію про бійців також підтвердили в обласній військовій адміністрації – пише Суспільне.новини.

Олександр Процевич

На Камінь-Каширщині 1, 2 та 3 липня оголошена триденна жалоба за загиблим у війні жителем села Тоболи Прилісненської громади Олександром Процевичем. Військовослужбовцю було 50 років.

Захисник загинув під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Без чоловіка та тата залишилася дружина і троє доньок.

Леонід Лінник

У Цуманській громаді повідомили про загибель 52-річного військовослужбовця Леоніда Лінника. Чоловік добровільно пішов захищати Україну з перших днів повномасштабного вторгнення.

Військовослужбовець загинув 30 червня в результаті ракетного удару в селі Любомирівка Миколаївської області.

У цивільному житті чоловік працював водієм пасажирського автобуса. У нього залишилася дружина, донька та син. Про час та місце поховання захисника повідомлять додатково.

Михайло Приходай

В Олицькій громаді повідомили про загибель жителя селища Олика 35-річного Михайла Приходая. Чоловік брав участь в АТО, а 24 лютого добровільно пішов захищати Україну. Був старшим солдатом військової служби.

Боєць загинув внаслідок поранень отриманих під час ворожого ракетного удару в районі села Любомирівка Миколаївської області під час виконання бойового завдання.

Юрій Громик

В Олицькій громаді також повідомили про загибель жителя села Чемерин 53-річний Юрій Громик. У цивільному житті чоловік працював в місцевій психіатричній лікарні.

Боєць був мобілізований у перші дні повномасштабного вторгнення. Загинув разом із земляком Михайлом Приходаєм в районі села Любомирівка Миколаївської області. Коли прощатимуться з обома загиблими в Олицькій селищній раді повідомлять згодом.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, загибель, війна з Росією
В тему