23 Червня 2022
Новини

рашисти просунулися в бік Лисичанська на 5 км

рашисти просунулися в бік Лисичанська на 5 км

У бік Лисичанська на близько 5 кілометрів за останні три дні змогли просунутися російські війська завдяки резервам та потужній щільності вогню.

Про це йдеться в огляді британської розвідки за 23 червня, - пише "Європейська правда".

"З 19 червня російські сили найімовірніше змогли просунутись на відстань більше 5 км у напрямку південних околиць Лисичанська. Деякі українські підрозділи відійшли, можливо, щоб уникнути оточення. Більші успіхи рф на цьому напрямку ймовірно є наслідком нещодавнього підсилення підрозділів та високої концентрації вогневих засобів", - зазначає розвідка.

Хоча російські війська створюють все більший тиск на виступ у районі Лисиячанська-Сєвєродонецька і їм вдається "повзуче" просування, плани про створення глибшого оточення та захоплення заходу Донецької області наразі загальмувались.

В огляді за 22 червня британська розвідка повідомляла про наміри росії перекинути на Донбас велику кількість резервних підрозділів.

Прем’єр Британії Борис Джонсон також заявив, що, за даними розвідки, в найближчі місяці наступ росіян загальмується через виснаження ресурсів.

Водночас він попередив британців, що потрібно "приготуватися до довгої війни".

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, луганськ
В тему