22 Червня 2022
Новини

У Боратинській громаді відбудуться навчання з поводження у надзвичайних ситуаціях

У Боратинській громаді відбудуться навчання з поводження у надзвичайних ситуаціях

Не простий час диктує потребу в знаннях, які не лише є важливими, а й можуть врятувати життя.

Оскільки у багатьох громадах Волині навчання поведінки в надзвичайних ситуацій відбувається відносно рідко, то ця інформація може вас зацікавити.

Як надати домедичну допомогу під час зупинки дихання, кровотечі, перелому, опіку, втрати свідомості? Що обов’язково має бути в тривожній валізі та індивідуальній аптечці? Як опанувати себе під час виникнення надзвичайної ситуації та зберегти самоконтроль? Які рятувальні дії під час пожежі?

Про все це дізнаються учасники тренінгів «Виникнення надзвичайних ситуацій: як зберегти життя собі та близьким», що відбудуться у селах Боратинської громади. Зокрема:

  • 25 червня, 10:00 Боратин (клуб, с. Боратин, вул. Центральна, 105)
  • 25 червня, 14:30 Лаврів (будинок культури, с. Лаврів, вул. Центральна, 25)
  • 26 червня, 14:00 Городище (будинок культури, с. Городище, вул. Миру, 85)

До участі в заході запрошуються всі зацікавлені мешканці Боратинської громади. Не проґавте шанс отримати життєво цінні знання!

Довідково

Навчання організовує Волинський Інститут Права в рамках проєкту «Соціальна інтеграція ВПО через розвиток громад у партнерських громадах проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області», що став можливий завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, навчання
В тему