14 Червня 2022
Новини

Путін впав у кому: що відомо

Путін впав у кому: що відомо

У кому після операції нібито впав президент росії володимир путін.

У диктатора була ракова пухлина, видалення якої могло спричинити серйозні наслідки для його здоров'я. Про це obozrevatel стало відомо із джерел у розвідці.

Наразі президент нібито перебуває у реанімації, де його життєдіяльність підтримують за допомогою систем штучного життєзабезпечення.

За наявними даними, у путіна проявилися всі ознаки пригнічення рефлексів стовбура головного мозку, його організм не реагує на біль. Глава рф перебуває у стані деструктивної коми, передають джерела у розвідці.

Оточення диктатора, ймовірно, вирішило приховати інформацію про стан путіна. Вони планують тримати всіх у невіданні, допоки кремль не визначить, хто стане наступником президента рф.

До того часу на публіці замість російського лідера з'являтиметься його двійник, що дозволить створювати потрібну картинку для медіа.

Очікується, що незабаром глава МЗС рф сергій лавров може звернутися до президента Туреччини Реджепа Ердогана з проханням про те, щоб він анонсував довгоочікувану зустріч володимира путіна та президента України Володимира Зеленського, на якій також має бути присутнім і турецький лідер.

Однак, як кажуть джерела, за планом кремля ця зустріч у результаті не відбудеться – в рф не хочуть ризикувати розкриттям підміни путіна двійником.

У зриві цієї ще не оголошеної зустрічі в росії мають намір звинуватити Україну, її нібито неконструктивну позицію та Володимира Зеленського. Для цього нашій країні висунуть свідомо неприйнятні для України умови.

Зазначимо, що ця інформація потребує підтвердження. І перевірити її можна буде вже дуже скоро, коли у кремлі знову коментуватимуть відмову від переговорів України та рф на рівні президентів.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: володимир путін, війна з Росією
В тему