11 Червня 2022
Новини

Охоронець путіна за кордоном збирає до валізи його випорожнення – ЗМІ

Охоронець путіна за кордоном збирає до валізи його випорожнення – ЗМІ

російського диктатора  путіна за кордоном супроводжує працівник охорони, який у вбиральнях збирає його сечу та фекалії до валізи і вивозить до рф.

Це роблять задля того, щоб ніхто не міг зібрати зразки з випорожнень очільника кремля та дізнатися про стан його здоров’я.

Такі дані у спільній статті навели журналіст французького журналу Paris Match Режис Жанте і розслідувач російського "Проекта" Михайло Рубін.

Так, авторам матеріалу вдалося 2019 року отримали докази роботи "спеціального" працівника федеральної служби охорони росії від дотичних джерел. Це сталося тоді, коли путін їздив з офіційним візитом до Саудівської Аравії.

Також у травні 2017 року цей самий охоронець супроводжував російського диктатора до вбиралень під час візиту до Франції.

Журналісти уточнили, що цей "спецпрацівник" збирає сечу й фекалії путіна до спеціальних пакетів, які потім у спеціальній валізі транспортують до росії.

Нагадаємо, путін хоч і переніс операцію, але стан його здоров'я все ще нестабільний. Кажуть, саме через це "Пряма лінія" з ним переноситься на невизначений термін.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: росія, володимир путін, Світ, війна з Росією
В тему