26 Травня 2022
Новини

рашисти й далі вивозять українське зерно: що відомо

рашисти й далі вивозять українське зерно: що відомо

Із захоплених українських міст російські окупанти продовжують вивозити зерно.

Пшеницю везуть з України, зокрема, морськими шляхами до третіх країн. Про це повідомила уповноважена Верховна рада з прав людини Людмила Денісова у Facebook.

«Автомобільна колона з викрадених у перевізника Аскет Шипінг зерновозів була помічена на Мелітопольському шосе. Раніше компанія Аскет Шиппінг відмовилася співпрацювати з окупантами та перевела потужності на захід України. Бердянці нарахували біля заводу Азовкабель понад 30 вантажівок із причепами, наповненими зерном», - написала вона.

Також окупанти намагаються залізницею вивезти залишки зерна з Маріупольського морського порту, для чого почали терміново ремонтувати залізничне полотно та станцію Сартана.

«Судно Матрос Пазінич, що вже транспортував викрадене зерно в Сирію, повернулося в Чорне море і завантажено знову. Після виходу з кримського порту це судно вказало порт призначення Бейрута в Лівані», - повідомила Денисова.

Вона нагадала, що розкрадання продовольства з окупованих територій є порушенням Женевської конвенції 1949 року про захист цивільного населення під час війни та військовим злочином відповідно до ст. 8 Римського статуту Міжнародного кримінального суду.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, Україна, сільське господарство
В тему

Останні матеріали