19 Травня 2022
Новини

Україна та США підписали Меморандум про транспортну співпрацю

Україна та США підписали Меморандум про транспортну співпрацю
Україна, підписавши Меморандум про транспортне співробітництво зі США, поглибила співпрацю з країною у сфері відновлення інфраструктури.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України.

«Ми щиро вдячні американським колегам за стійку та послідовну підтримку нашої країни, зокрема, у її інфраструктурному поступі. Американські партнери беруть активну участь в розвитку проєкту Київської обхідної дороги, забезпечують Укрзалізницю сучасними тепловозами компанії General Electric, а американські морські перевізники співпрацюють з українськими портами. Сьогодні ми можемо говорити про підписання Меморандуму як про чергове свідчення дружніх відносин між США та Україною, яке ще більше поглибить співпрацю двох держав», — йдеться в повідомленні.

Очікується, що в рамках підписаного документа до 2030 року буде оновлений парк локомотивів та вагонів, створена система швидкого залізничного сполучення між великими містами та покращена залізнична інфраструктура, особливо у великих містах.

Як зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, у сфері пріоритетів залишаються і проєкти модернізації існуючих автодоріг та встановлення на них автоматичних станцій зважування.

Також Меморандум підтверджує, зокрема, наміри сторін продовжувати тісну співпрацю щодо питань безпеки повітряного простору та безпечної роботи цивільної авіації.

Як повідомлялося, унаслідок бойових дій в Україні зруйновано 23 тис. км доріг та близько 300 штучних споруд. Наразі тривають активні відновлювальні роботи на автомобільних шляхах, зруйнованих вторгненням росії, частина доріг і переправ уже відкриті для руху.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, війна з Росією, сша
В тему