19 Травня 2022
Новини

Європейська комісія затвердила стратегічний план «Відновлення України»

Європейська комісія затвердила стратегічний план «Відновлення України»

Стратегічний план «Відновлення України», де окреслені ключові реформи та інвестиції, затвердила Європейська комісія.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Програма «Відновлення України» стане основним юридичним інструментом підтримки Європейським Союзом плану реконструкції шляхом поєднання грантів і позик. Вона буде закладена в бюджет ЄС.

«Україна, безперечно, належить до великої європейської родини і ми вдячні колегам за готовність співпрацювати над планом відновлення вже зараз, попри те, що війна триває. Зі свого боку, ми мобілізуємо всі необхідні ресурси для швидкого втілення прийнятих рішень», – заявив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Наразі можна виділити наступні основні напрямки реконструкції: 

  • відбудова країни, зокрема інфраструктури, медичних установ, житла та шкіл, а також цифрової та енергетичної галузі відповідно до європейських стандартів; 
  • продовження процесу модернізації держави та її інституцій для забезпечення належного врядування та поваги до верховенства права шляхом надання підтримки адміністративного потенціалу та технічної допомоги, у тому числі на регіональному та місцевому рівнях; 
  • реалізація порядку денного з метою поглиблення економічної та соціальної інтеграції України та її народу до ЄС; 
  • відновлення економіки та суспільства України, сприяючи сталій та інклюзивній економічній конкурентоспроможності, сталій торгівлі та розвитку приватного сектору, водночас сприяючи «зеленому» переходу країни та цифровізації.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, Україна
В тему