14 Травня 2022
Новини

В Україні повертаються  камери фіксації порушень ПДР: в яких регіонах

В Україні повертаються  камери фіксації порушень ПДР: в яких регіонах

З 16 травня на автомобільні дороги низки українських міст повернеться фіксація порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

Про це повідомляє патрульна поліція України у своєму Telegram-каналі.

"Війна внесла багато коректив до нашого звичного життя. З початку війни було вимкнено камери автоматичної фіксації здебільшого зі стратегічною метою. Але в час війни не варто забувати про безпеку дорожнього руху, адже недотримання ПДР також продовжує щодня вбивати наших громадян. А перевищення швидкості залишається однією з основних причин ДТП з травмованими та загиблими", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що раніше система автоматичної фіксації вже відмінно себе зарекомендувала та довела свою ефективність і наразі готова повернутися до роботи.

Так, з 16 травня прилади фіксації запрацюють на автомобільних дорогах Києва, Білої Церкви, Вінниці, Кривого Рогу, Сум, Житомира, Хуста, Мукачева, Івано-Франківська, Полтави, Тернополя, Хмельницького, Кропивницького, Одеси, Кременчука, Черкас, Чернівців, Чернігова, Луцька, Львова, а також Київської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської областей.

"Наразі запрацюють 128 камер, які розташовані у 20 містах та 10 областях", - додали в поліції.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, дороги, патрульна поліція
В тему