Учениця 11-В класу Нововолинського наукового ліцею Ліза Назарук вступила до престижної школи для дівчат Emma Willard School, при цьому виграла грант на 235 тисяч доларів.
Про це йдеться в повідомленні в групі ліцею в Фейсбук.
Завдяки програмі UGS, що допомагає талановитим учням із України здобути шанс на освіту в топових навчальних закладах США, Європи та Азії, Ліза вчитиметьсяв школі, яка в 2018 році за версією The Post-Standart була визнана приватною школою N1 у північній частині штату Нью-Йорк.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
Цікаво, що Emma Willard School - це перший заклад середньої освіти для жінок у США, заснована ще 1814 року. Її випускниці - відомі у світі науковиці, сенаторки, акторки та просто успішні жінки.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.