Володимир Зеленський англійською мовою записав відеозвернення, в якому закликав світ надати Україні озброєння якнайшвидше.
Досі президент записував звернення українською, навіть якщо вони були адресовані іноземцям, - пише hromadske.
«росія розпочала широкомасштабну війну проти України 24 лютого. Зараз — квітень. росія сподівалася, шо захопить Україну максимум за 5 днів... Ми знищили вже таку кількість ворожої техніки, якої більшість армій в Європі просто не мають. Але цього недостатньо. росія все ще має силу наступати і не планує обмежуватися Україною... Тільки силою зброї це можна зупинити. І це треба зробити зараз. Озброїти Україну», — наголосив Зеленський.
Він зазначив, що України терміново потрібна важка артилерія, важка бронетехніка, системи протиповітряної оборони та літаки:
- артилерійські установки (калібр 155 мм) і боєприпаси;
- артилерійські снаряди (калібр 152 мм). Якомога більше;
- реактивні системи залпового вогню: «Град», «Ураган» або американський M142 HIMARS;
- БТР (бронетранспортери, бойові машини піхоти тощо);
- танки (Т-72, американські або німецькі аналоги);
- системи ППО (С-300, «Бук» або подібні сучасні західні системи протиповітряної оборони);
- бойова авіація.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Дніпрі росіяни влучили дроном по багатоповерхівці
Сьогодні, 10:51
У Харкові дрон поцілив в ресторан
Сьогодні, 10:21
Захисники знищили 1 210 окупантів за добу
Сьогодні, 09:24
Помер захисник з Волині Володимир Антонюк
Сьогодні, 08:23
На Харківщині загинув волинянин Олександр Решетюк
25 Березня 2026
Рада дозволила не платити за комуналку у зруйнованому житлі
25 Березня 2026
Реклама





