1 Квітня 2022
Новини

ЗСУ відновили контроль над 28 населеними пунктами

ЗСУ відновили контроль над 28 населеними пунктами
Ймовірно, основні зусилля російські окупанти зосереджують на проведенні наступальної операції у Східній операційній зоні.
Поки з Поліського та Сіверського напрямків рф частково відводить війська, окупанти готуються перемістити додаткові підрозділи Східного військового округу війни на території України. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ. 
 • На Волинському напрямку підрозділи збройних сил Білорусі посилюють охорону білорусько-українського кордону.
 • На Поліському напрямку окупанти не проводили наступальних дій. Основні зусилля спрямовують на оборону зайнятих раніше рубежів, перегрупування та відведення військ на територію Білорусі для відновлення боєздатності.
 • Для забезпечення відходу своїх підрозділів російські війська мінують місцевість та об’єкти інфраструктури, застосовують артилерію.
 • У штабі вказують, що підрозділи Збройних Сил України відновили контроль над населеними пунктами Демидів, Димер, Литвинівка, Гаврилівка, Козаровичі, Жовтневе, Глибівка, Ясногородка, Талакунь, Сухолуччя, Липівка, Гавронщина, Маковище, Миколаївка, Хмільна.
 • На Сіверському напрямку окупанти продовжують блокувати місто Чернігів. Водночас спостерігається переміщення військ Центрального військового округу до районів, що перебувають на малій відстані від держкордону України. 
 • Після відходу противника підрозділи ЗСУ взяли під контроль населені пункти Рудня, Шевченкове, Бобрик, Стара Басань, Нова Басань, Макіївка, Погреби, Бажанівка, Володимирівка, Шняківка, Сальне, Софіївка, Гаврилівка.
 • На Слобожанському напрямку окупанти продовжують блокувати Харків та здійснювати артилерійські обстріли міста, на захоплених рубежах переходять до оборони, здійснюють перегрупування військ для відновлення наступальних дій. Також фіксується додаткове підвезення боєприпасів для артилерійських підрозділів.
 • На Ізюмському напрямку окупанти продовжують контролювати Ізюм та утримувати понтонні переправи через річку Сіверський Донець. Протягом дня російські війська вели бойові дії у напрямку населеного пункту Мала Комишуваха, де їх зупинили.
 • Імовірно, окупанти будуть посилювати угруповання окупаційних військ на Ізюмському напрямку за рахунок окремих підрозділів 1-ї танкової та 20-ї загальновійськової армій, кажуть у Генштабі.
 • На Донецькому напрямку окупанти продовжують здійснювати вогневий вплив та штурмові дії на окремих напрямках, завдавати авіаційних ударів по населених пунктах. Основні зусилля вони зосереджують на взятті під контроль населених пунктів Попасна та Рубіжне, а також встановленні повного контролю над містом Маріуполь.
 • На Південнобузькому напрямку підрозділи окупаційних військ продовжують застосовувати артилерію по позиціях наших військ. Для покращення тактичного положення вони намагалися провести наступальні дії у напрямку населеного пункту Олександрівка.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: збройні сили україни, війна з Росією
В тему