30 Березня 2022
Новини

У Києві забруднення повітря перевущує норму в 9 разів

У Києві забруднення повітря перевущує норму в 9 разів

У повітрі Києва концентрація забруднюючих речовин у майже 9 разів перевищує норму, рекомендовану ВООЗ, у повітрі пахне гаром.

Про це повідомили місцеві мешканці, Управління екології та природних ресурсів КМДА у Facebook, дані сервісу IQAir та saveecobot.

"30 березня якість повітря у столиці задовільна на лівому березі та незадовільна на правому. Перевищення гранично допустимих концентрацій (ГДК) не виявлено", - зазначають в Управлінні екології КМДА.

За даними saveecobot, в Україні нині зафіксована велика кількість пожеж. 

Горить також і в Київській області, зокрема, на північ та захід від столиці. Вітер наразі дме у сторону Києва. 

Нагадаємо, 24 березня Київ опинився на 8 сходинці рейтингу міст з найбруднішим повітрям – концентрація забруднювачів в повітрі Києва у 13 разів перевищувала норму, рекомендовану ВООЗ.

21 березня повідомлялося, що вибухи та обстріли призводять до погіршення якості повітря в Києві – концентрація забруднюючих речовин у деяких районах у 12 разів перевищувала норму. 19 березня концентрація забруднювачів в повітрі Києва у 33 рази перевищувала норму, рекомендовану ВООЗ. За забрудненістю повітря Київ опинився на першому місці у світі, обійшовши Лахор (Пакистан) та Дакку (Бангладеш).

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, київ, екологія
В тему