24 Березня 2022
Новини

Зеленський виступив перед лідерами країн «Великої сімки»: головне

Зеленський виступив перед лідерами країн «Великої сімки»: головне
Президент України Володимир Зеленський 24 березня виступив перед лідерами країн «Великої сімки», до якої входять США, Японія, Німеччина, Велика Британія, Франція, Італія та Канада.

Головні тези з промови президента:

  • За цією війною може прийти глобальна продовольча криза. Чим довше не буде миру на українській землі, тим менше продовольства з України отримає світовий ринок. А отже, у багатьох країнах Азії, Африки, навіть у Європі можуть виникнути надзвичайні проблеми з доступом до базових продуктів, з цінами на продовольство.
  • Потрібне повне ембарго на торгівлю з росією. Потрібно позбавити рф можливості використовувати GPS на війні. Це дуже важливо. Щоб ця система не допомагала російським ракетам і бомбам знищувати мирні міста.
  • російські банки — і, головне, Центробанк росії — повинні отримати повне блокування від глобальної фінансової системи. Воєнні злочинці мають залишитися взагалі без грошей! А їхні заморожені активи повинні перетворитись в тому числі на репарації для відбудови України.
  • Краще зараз дати Україні таку підтримку зброєю, якої ми реально потребуємо, ніж потім шукати зброю ще й для інших країн. Ми розуміємо: це Грузія, Молдови, країни Балтії, Польща, країни Центральної Азії.
  • Потрібно щотижнево посилювати санкції проти російської агресії, аж доки вона не зупиниться й не поверне нам мир.
  • G7 має взяти участь у створенні нової системи гарантій безпеки для України, для нашого регіону. Реальних гарантій. Дієвих. Таких, які можуть зупинити будь-якого агресора за 24 години. Ми запропонували створити таке об'єднання — U-24. Це те, що справді потрібне світу.
  • Ми повинні разом якнайшвидше після війни відновити нашу державу. Відбудувати міста. Відновити економічне життя. Повернути людей. Я пропоную вам участь у такому проєкті. Проєкті відновлення. Я впевнений, що це буде в наших спільних інтересах.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, володимир зеленський
В тему