У Житомирі окупанти нанесли ракетний удар по 25-й школі міста.
Як повідомив мер міста Сергій Сухомлін, половини будівлі вже немає. Щодо постраждалих інформації поки що немає, наразі на території школи тривають рятувальні роботи.
Міський голова Житомира зазначив, що 4 березня близько дев'ятої години ранку у Житомирі пролунав вибуху. Окупанти знову обстріляли цивільну інфраструктуру й влучили у школу.
"По Житомиру здійснили авіаудар, снаряд влучив у школу. Фактично зруйновано пів школи. Наразі тривають рятувальні роботи, інформації про постраждалих і загиблих поки немає", — повідомив мер міста Сергій Сухомлин.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На будівництві командного пункту ЗСУ вкрали майже 3 млн
27 Травня 2026
На Житомирщині затримали працівника ТЦК з Волині
15 Травня 2026
У Кропивницькому дев'ятикласник влаштував різанину в школі
15 Травня 2026
У Житомирі затримали керівника обласного ТЦК
6 Травня 2026
росія вдарила по цивільним на Житомирщині: є загибла
23 Квітня 2026
Реклама







