3 Березня 2022
Новини

Як отримати пенсію й грошові виплати під час воєнного стану

Як отримати пенсію й грошові виплати під час воєнного стану
«Укрпошта» спільно з Пенсійним фондом та Міністерством соціальної політики обіцяють навіть у складних умовах воєнного стану своєчасно виконувати виплати за березень 2022 року.

Про це нам повідомили у компанії.

Якщо ви отримували пенсії та субсидії через «Укрпошту», та не виїжджали і перебуваєте на своєму постійному місці проживання — очікуйте свою пенсію, соціальну виплату або субсидію вдома. Або можете забрати її у відділенні, згідно зі звичайним графіком виплат від «Укрпошти».

Залежно від стану бойових дій можуть бути перенесені дати виплат, про що громадян будуть повідомляти. Але виплати обов’язково будуть, переконують у компанії. Перевірити роботу відділень «Укрпошти» у вашому регіоні можна ось тут.

Якщо ви виїхали з місця фактичного проживання, зателефонуйте:

  • або до Контакт-центру «Укрпошти» за номером телефону 0 800 300 545 та оберіть кнопку 2 — розділ «Пенсії, соціальні виплати та субсидії» (усі дзвінки безкоштовні);
  • або до Пенсійного фонду України за номерами телефонів, які розміщені ось тут, або передайте інформацію через електронний кабінет.

Вам слід повідомити про необхідність отримання пенсії, грошової допомоги за іншою адресою та передати наступну інформацію:

прізвище, ім’я та по батькові одержувача пенсії та/або грошової допомоги;

  • адресу отримання пенсії/грошової допомоги до березня 2022 року;
  • паспортні дані (серія та номер паспорту);
  • номер телефону одержувача пенсії/грошової допомоги;
  • спосіб отримання виплати (на відділення або за домашньою адресою)
  • нову адресу доставки: індекс відділення «Укрпошти» або адресу тимчасового проживання.

Якщо ви отримуєте пенсію або грошову допомогу поштовим переказом, повідомте оператору додатково код переказу, який отримали в SMS-повідомленні.

Ваші кошти будуть виплачені за заявленою адресою проживання протягом декількох днів. Якщо ви поки не визначилися з місцем отримання виплати та бажаєте її отримати на будь-якому автоматизованому відділенні «Укрпошти», до якого буде доступ, повідомте про це оператору.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: укрпошта, війна з Росією, пенсії, гроші
В тему

Останні матеріали