27 Лютого 2022
Новини

Чи живі ваші рідні: в Україні працює гаряча лінія для росіяни

Чи живі ваші рідні: в Україні працює гаряча лінія для росіяни

В Україні з 19:00 26 лютого запрацювала гаряча телефонна лінія «для всіх, у кого десь на українській землі загубився російський солдат».

Про це повідомив Міністр оборони України Олексій Резніков. Інформацію він опублікував з номерами гарячої лінії, що має назву «Вернись живим із України».

В оприлюдненому оголошенні у зверненні до жителів Росії йдеться, що, якщо в них за останній місяць родичі вирушили на навчання і з ними немає зв’язку, найімовірніше, вони беруть участь у нападі на Україну.

«На цій гарячій лінії ви зможете дізнатися про те, чи живі ваші рідні, чи взяті в полон, чи є поранення або як вирішити питання про те, коли і як ви зможете забрати тіло загиблого родича. Якщо ваша рідна людина у нас у полоні, ви зможете залишити для вашого чоловіка чи сина коротку звістку», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 24 лютого російські війська атакували 9 регіонів України. А президент РФ Володимир Путін у відеозверненні оголосив про початок «спеціальної військової операції» на Донбасі.Також назвав Україну «історично нашою територією».

Протягом 24-27 лютого тривають бої по всіх напрямках. Окупанти обстрілюють спальні масиви, вбивають цивільних, серед загиблих - є діти.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, росія, війна з Росією
В тему