У Закарпатській області правоохоронці затримали двох зловмисників, які втекли з-під варти у ніч 16 лютого.
Про це повідомляє Нацполіція.
"В результаті успішно проведеної спецоперації оперативники карного розшуку поліції Закарпаття затримали зловмисників. Наразі з ними проводять першочергові слідчі дії. Події кваліфікували за ч. 2 ст. 393 Кримінального кодексу України, тобто – втеча з-під варти, скоєна за попередньою змовою групою осіб, із застосуванням насильства чи загрозою його застосування", – йдеться у повідомленні.
Наразі копи збирають матеріали для передачі ДБР для надання правової оцінки щодо дій правоохоронців, які несли службу тієї ночі.
Раніше повідомлялося, що сьогодні на Закарпатті близько 00:30 ночі двоє зловмисників втекли з ізолятора тимчасового тримання. Один із них підозрюється у збуті наркотиків, інший – причетний до розбійного нападу.
Зловмисники побили чергового та конвоїра. Один із правоохоронців перебуває у лікарні. По тривозі підняли весь особовий склад поліції, на пошуки втікачів орієнтували всі поліцейські наряди в регіоні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
На Волині чоловік намагався спалити дружину
1 Грудня 2025
Волинянин намагався вбити майора поліції сокирою
26 Листопада 2025
На Волині чоловік втягував неповнолітніх у проституцію
25 Листопада 2025
Лучанин забив матір молотком
24 Листопада 2025
На Львівщині чоловік підірвав гранату біля поліціянтів
17 Листопада 2025
Киянин перевозив на даху автомобіля Shahed
5 Листопада 2025
Затримали причетного до вибуху на «Укрпошті»
31 Жовтня 2025
У Хмельницькому стався вибух газу в багатоповерхівці
28 Жовтня 2025
В Одесі поліціянт напав на машину співробітників ТЦК
28 Жовтня 2025
Реклама







