На Донбасі за добу 14 лютого поранення дістали двоє українських військових.
Про це інформують у штабі ООС.
Воїни перебувають в лікувальному закладі. Стан здоров’я одного військовослужбовця – середньої важкості, іншого - задовільний.
За добу окупанти 5 разів порушили режим припинення вогню:
- неподалік Трьохізбенки - з ручних протитанкових гранатометів;
- у бік Новотроїцького - зі станкових протитанкових гранатометів
- на околицях Пісків - з ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Крім того, поблизу Мар’їнки російські найманці з безпілотника скинули ВОГ-17 (осколкову гранату). Українські захисники знищили ворожий безпілотник.
Також на Донеччині пролетів ворожий БПЛА, ймовірно "Орлан-10", з перетином лінії зіткнення.
Нагадаємо, раніше повідомлялося про одного пораненого.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Захисники знищили ще 1 270 окупантів
25 Червня 2026
Захисники знищили 1 260 окупантів за минулу добу
24 Червня 2026
Захисники знищили 1 390 окупантів за минулу добу
23 Червня 2026
Захисники ліквідували 1 190 окупантів за минулу добу
22 Червня 2026
Захисники знищили 1 370 окупантів за минулу добу
19 Червня 2026
ЗСУ взяли в полон правнука Брежнєва, – ЗМІ
19 Червня 2026
Захисники ліквідували за добу 1 370 окупантів
18 Червня 2026
Захисники знищили 1 260 окупнатів за минулу добу
17 Червня 2026
Реклама





