Тисячу за повний курс вакцинації проти коронавірусу українці зможуть отримати готівкою.
Про це розповіли у Сніданку з 1+1.
Над механізмом вже почали працювати в Міністерстві цифрової трансформації. Люди, які не мають смартфонів і не користуються застосунком «Дія», зможуть подати звернення на отримання грошової допомоги.
Зазначається, що такий альтернативний оффлайн-режим видавання коштів буде реалізований від квітня до вересня 2022-го.
Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський заявив, що усі українці віком від 60 років отримають від держави безкоштовний смартфон і пільговий тариф. Нову державну програму, попередньо, буде запущено у квітні 2022 року.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Розтрата понад 2 млн грн бюджетних коштів: повідомлено про підозру ексдиректорці Служби місцевих автодоріг у Волинській області
24 Червня 2026
Зеленський закликав українців користуватися укриттями: путін стає слабким і може посилювати удари
19 Червня 2026
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
Реклама







