На дороги України 25 січня виїдуть «фантомні» патрулі, які фіксують порушення правил дорожнього руху на ходу.
Вони будуть складатися з автомобілів Skoda Kodiaq без розпізнавальних знаків поліції. Надалі марки авто не називатимуться.
Важливо знати:


- Патрулі вимірюватимуть швидкість іншого транспорту як під час руху самого «фантома», так і коли він стоїть. Для цього спецавто має кілька сертифікованих камер.
- Порушення фіксується, зчитуються номери і все це відправляється до бази даних, де знаходять власника авто. На його ім'я виписують штраф.
- У моменті порушення «фантоми» не гальмують водіїв. Але якщо порушення потенційно небезпечне, водія можуть відразу зупинити і оштрафувати.
- Цього року планується закупівля ще 30 таких спецавто.
"Не секрет, що наразі це автомобіль Skoda Kodiaq без розпізнавальних знаків поліції. Зрозуміло, що надалі марки та моделі авто не називатимемо відкрито, бо це суперечить концепції використання таких комплексів. Сьогодні ми зробили ще один важливий крок до нашої мети — зменшення загиблих та потерпілих на українських дорогах", - зазначив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У закинутій будівлі Луцька знайшли труп чоловіка
Сьогодні, 17:49
Якщо війна триватиме ще понад 3 місяці, економіці України знадобляться «болісні заходи»
Сьогодні, 16:28
Коли українська армія буде готова до активного контрнаступу
Сьогодні, 13:53
Україна може увійти до НАТО без етапу Плану дій щодо членства
Сьогодні, 12:36
Яка ситуація в областях України зранку 16 травня
Сьогодні, 11:26
росіяни поширюють фейк про здачу гарнізону «Азовсталі»
Сьогодні, 10:01
російські морські міни винесло на берег Одещини
Сьогодні, 08:08
Збірна України з футболу — тріумфатор Дефлімпійських ігор
Сьогодні, 08:02