22 Січня 2022
Новини

На Рівненщині дівчині після зґвалтування виплатили компенсацію

На Рівненщині  дівчині після зґвалтування виплатили  компенсацію

На Рівненщині  жертві зґвалтування вдалося відсудити у свого кривдника 50 тисяч гривень моральної шкоди.

Про це повідомляє zaxid.net.

Жительці Рівненської області Юлії В. вдалося добитися 50 тисяч гривень морального відшкодування майже через сім років після зґвалтування її у лісі, коли вона ще була неповнолітньою неповнолітнім Володимиром У.

Раніше вона подавали цивільні позови, але безуспішно. Захисник потерпілої довів у суді, що у такій справі немає терміну давності.

Зґвалтування дівчини сталося у квітні 2015 року. На той час обидва були неповнолітніми. У ніч проти 13 квітня у лісі біля с. Тишиця колишнього Березнівського району хлопець побив дівчину, бо вона опиралася і зґвалтував.

Підлітка визнали винним у зґвалтуванні і вироком Кузнецовського міськсуду від 29 січня 2018 року його засуджено на 3,5 роки позбавлення волі. Потерпіла подавала цивільний позов на відшкодування завданих злочином матеріальних та моральних збитків, але суд його відхилив.

Через деякий час Юлія В. знову подала цивільний позов з того ж приводу, де вона просила відшкодувати їй 22 тисячі гривень витрат на адвоката, 8 тисяч на проїзди до поліції та судові засідання та 250 тис. грн моральних збитків.

У березні 2021 року Рівненський міськсуд заочним рішенням задовольнив його частково й постановив стягнути з Володимира У. 150 тис. грн моральних збитків. У листопаді це рішення було скасоване, справу призначено до нового розгляду.

У січні  2022 року суддя Рівненського міськсуду задовольнила позов частково: відшкодувати Юлії В. 50 тис. грн моральних збитків, у решті вимог суд відмовив. Рішення також може бути оскаржене.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, рівне, згвалтування, суд, гроші
В тему