21 Січня 2022
Новини

В Україні в лютому щодня прогнозують 60 тисяч COVID-хворих

В Україні в лютому щодня прогнозують 60 тисяч COVID-хворих

Рада нацбезпеки представила МОЗ прогнози про добову захворюваність коронавірусом у лютому.

Передбачають 59 тисяч випадків щодня, проте скільки з них потраплять у лікарні, не зазначають, - повідомив заступник міністра охорони здоров'я Ігор Кузін в інтерв'ю «ЛігаLife».

Кузін додав, що нині немає фінальних прогнозів, багато змінних ще в процесі або обговорення, або з’ясування. За попередніми розрахунками, представленими РНБО, сумарно на COVID-19 може захворіти близько 1 млн українців за лютий.

Заступник очільника МОЗ назвав ці прогнози «доволі оптимістичними». Каже, що за досвідом інших країн світу спостерігається, що, умовно, хвиля «Омікрону» наростає впродовж одного-півтора тижня максимум і спадає теж доволі швидко. 

Кузін додав, що пікові показники захворюваності, за прогнозами РНБО, — десь 20-25 лютого, але наскільки швидким буде спадання, наскільки швидко буде саме ця хвиля запускатися і в яких регіонах, поки що рано казати.

За його словами, згідно з американськими прогнозами, які роблять для України, пікові показники захворюваності очікуються приблизно на середину лютого з доволі швидким спаданням до першого квітня.

«По суті, це хвиля на півтора місяця максимум, яка призводить до пікових навантажень на медичну систему і на роботу об’єктів критичної інфраструктури», — сказав Кузін.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: коронавірус, Надзвичайні події, Україна
В тему