На Донбасі 17 січня окупанти один раз порушили режим припинення вогню.
У пресштабі ООС інформують, що обійшлося без втрат і поранень серед українських військовослужбовців.
У бік Пісків бойовики відкривали вогонь із підствольних гранатометів. Станом на 7:00 18 січня порушень режиму припинення вогню з боку бойовиків не зафіксували.
У штабі наголошують, що військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію.
"Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи", - йдеться у повідомленні.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Захисники знищили 1 370 окупантів за минулу добу
19 Червня 2026
ЗСУ взяли в полон правнука Брежнєва, – ЗМІ
19 Червня 2026
Захисники ліквідували за добу 1 370 окупантів
18 Червня 2026
Захисники знищили 1 260 окупнатів за минулу добу
17 Червня 2026
Захисники ліквідували 1 230 окупантів за минулу добу
16 Червня 2026
Захисники ліквідували 1 320 окупантів за минулу добу
15 Червня 2026
Зеленський анонсував збільшення виплат військовим
12 Червня 2026
Захисники знищили 1 300 окупантів за минулу добу
12 Червня 2026
Реклама







