26 Грудня 2021
Новини

У 54 роки має 6 онуків та займається сексом 5 разів на тиждень

У 54 роки має 6  онуків та займається сексом 5 разів на тиждень

У Великобританії 54-річна Хейлі Гарбутт займається сексом зі своїм 56-річним чоловіком Морісом п'ять разів на тиждень.

Пара зустрічалася ще в юності й у 18 років Хейлі народила від чоловіка дитину, після чого у стосунках була 15-річна перерва.

Зараз Хейлі є мамою трьох і бабусею шістьох дітей, але, як і раніше, почувається молодо.

Хейлі зізнається, що їй подобається одягатися в еротичну білизну й навіть перевтілюватися в сексуальну місіс Клаус, щоб зберігати пристрасть у стосунках із чоловіком. За словами британки, ніщо так не збуджує її коханого, як червона "лялькова" білизна.

Жінку не хвилює, що люди вважають, нібито вона вже вийшла з того віку, коли можна урізноманітнити своє сексуальне життя.

"Минулого року я здивувала Моріса сексуальним вбранням з червоним бантом у різдвяну ніч, дражнячи: "Що ти думаєш про свій подарунок, хочеш відкрити його?" Він сказав: "Чорт візьми!". Йому дуже сподобалося, і з того часу він справді любить вбиратися у спальні. Це оживляє наше сексуальне життя", – розповіла вона.

Бабуся зізналася, що любить також корсети та іншу підтримуючу білизну. Жінка стала віддавати ній перевагу з віком.

Моріс постійно говорить своїй дружині, що вона чудова. "Є така приказка: "Тобі стільки років, на скільки ти почуваєшся", – зазначила Хейлі.

Вона підкреслила, що у своїй голові молодша, ніж у паспорті, і отримує задоволення від життя. "Мій чоловік не хоче, щоб я була некрасива, і я не хочу бути некрасивою, тому якщо ми щасливі, в чому проблема?" – запитала мешканка Великої Британії.

Із Морісом вона знову зійшлася у 2010 році завдяки інтернету. Незважаючи на 25 років розлуки, обидвоє зрозуміли, що почуття в них залишилися. Через чотири роки пара одружилася.

Моріс та Хейлі зустрічалися в юності, але потім розійшлися і знову знайшли одне одного у 2010-му

"Я не почуваю себе менш сексуальною, ніж у молодості. У спальні можна носити сексуальну білизну в будь-якому віці", – упевнена Хейлі.

Цікаво, що раніше Гарбутт мала прізвище Зінченко. Суфікс-енк є найпоширенішим в українських прізвищах, хоча про коріння жінки інформації немає.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Світ, великобританія, Таблоїд, секс
В тему